הכרויות בגיל הזהב

בטח כבר שמעתם שהזירה הרומנטית העתיקה את מיקומה ועברה לבית חדש – האינטרנט, לא צריך להתבייש ובטח שלא להסתיר – כיום לכל הרווקים והרווקות הצעירים יש חשבון פעיל באתר הכרויות זה או אחר וכולם מתחזקים חזות וירטואלית כמעט באותה אינטנסיביות (ולעיתים אף הרבה יותר) בה דואגים לטפח את החזות הבין-אישית.

איך מתחילים את הדרך באתרי הכרויות ברשת? מה מחפשים שם שאר המשתמשים? למה כדאי לנסות לחפש התאמה רומנטית דווקא דרך נתונים יבשים ולא ישר פנים מול פנים כמו שאנחנו רגילים?

לא צריך לשאול כדי לדעת

בואו נודה באמת, החיפוש אחר חבר / בן זוג יכול להיות דיי מייאש, בגיל השלישי מרבית השחקנים במשחק הרומנטי יודעים פחות או יותר מה מתאים להם ומה בהחלט לא מטיב עמם, ולכן הרשת היא מכרה זהב בכל הנוגע להיכרויות ראשוניות- אין צורך להתגנדר, לצאת במיוחד, להיות נחמד או אפילו להקדיש מאמץ כלשהו כדי ליישר קו בנוגע לכל הפרטים הקטנים שבשבילך- הם עניין בל יעבור. כל פרופיל בכל אתר הכרויות מכיל מידע בסיסי, תמונה ו'הצהרת כוונות' של המשתמש בנוגע לרצונותיו בקשר. לאחר שיחה פשוטה ברשת ניתן לברר את כל הפרטים היבשים, להסביר את המצב שלך ומה הרצונות שלך כרגע, רק כאשר הצד השני מביע נכונות לעמוד בציפיות שלך, וכמובן המידע ששמעת מעניין אותך ומתאים לחייך כרגע – רק אז יוצאים לפגישה ראשונה כדי להכיר את האדם שמאחורי הנתונים היבשים.

היכרויות למטרות ספציפיות

בגילנו אין המון זמן לבזבז על אנשים זרים- יש משפחה, יש פנאי, יש חברים. באם מתעורר לו הצורך בקשר רומנטי למטרות תרבותיות / למטרות פיזיות / לחברות הרי שאנחנו ממש לא במקום להתפשר כרגע, מספיק התפשרנו בגבולות הזוגיות במשך שנים ארוכות ומתחנו את הרצונות שלנו בהתאם לרצונות של בן/בת הזוג. באתרי ההיכרויות המפגשים ממוקדי מטרה! עד מהרה תגלו שכמוכם, רוב הפרופילים מגדירים בצורה מדויקת איזה קשר הם מוכנים לקיים כרגע, כמה זמן פנוי יש להם להציע, ומה תחומי העניין שלהם – כך שעוד לפני הפגישה עצמה הסיכויים להתאמה על הנייר גבוהים מאוד.

לא רק רומנטיקה

אין לכם כוח לזוגיות? קשרים פיזיים פחות מדברים אליכם כרגע? תתפלאו לגלות שהמון אתרי הכרויות לגיל הזהב משמשים כפלטפורמה להיכרויות אפלטוניות בלבד. אחרי הכול – לפעמים הבדידות מבורכת ולפעמים, כל מה שצריך זה בן אדם אחד לצדך כדי לא להרגיש לבד.